Blog

Turniej strzelecki kół łowieckich powiatu Iława 25.08.2018 r.

W dniu 25 sierpnia 2018 roku  został przeprowadzony turniej strzelecki kół łowieckich powiatu iławskiego imienia Romana Żuchowskiego o puchar Łowczego Rejonowego. Wzorem lat ubiegłych turniej został rozegrany na strzelnicy LOK w Iławie. Organizatorem tegorocznego turnieju było Koło Łowieckie Dzik z Susza, a w rywalizacji  wzięło udział sześć kół łowieckich:  Ryś z Lubawy, Miłośnicy Łowiectwa z Warszawy, a także iławskie koła łowieckie: Łabędź,Odyniec i Łoś,  oraz KŁ Dzik z Susza.

Zawody składały się z trzech konkurencji

1. Strzał do tarczy rogacza –  na 100 m z pozycji stojącej  (pięć strzałów)
  2. Strzał do tarczy lisa –  na 100 m z pozycji klęczącej (pięć strzałów)
  3. Strzał do tarczy dzika –  na 50 m z wolej ręki (3 strzały)

Nasze koło reprezentowali następujący koledzy:

1. Kol. Daniel Chęć
  2. Kol. Szymon Filarski
  3. Kol. Dawid Nowakowski

Zwycięską drużyną okazał się zespół KŁ Dzik z Susaz. Nasz reprezentacja zajęła II miejsce i jest to jak do tej pory najlepsza lokata w historii zawodów. Serdecznie gratulujemy  naszej reprezentacji. Szczegółowe pozycje pozostałych ekip znajdują się na załączonym zdjęciu.

Wręczanie pucharówW środku Łowczy Rejonowy - Andrzej Wiatrak Drużyna naszego Koła: D. Chęć, D. Nowakowski, Sz. Filarski